No events

Telovska procesija - 2019

IMG 1512ab

Na 12. navadno nedeljo, 23. junija 2019, smo na Ptuju v okviru vseh treh ptujskih župnij, obhajali zunanjo slovesnost zapovedanega praznika Svetega Rešnjega telesa in krvi. Po maši je sledila procesija. Zaradi slabega vremena po križnem hodniku minoritskega samostana.

Srečanje ostarelih župljanov - 2019

P6160055

Župnijska Karitas se potrudi in vsako leto v mesecu juniju organizira srečanje za bolne in ostarele v okviru župnije. Letošnje srečanje je bilo na nedeljo Svete Trojice. Bolne in ostarele je pred sv. mašo nagovoril predsednik župnijske Karitas Janez Rožmarin. Sveto mašo je daroval p. Milan Kos in navzoče povabil, da bi znali svoje vsakodnevno trpljenje in starostne težave darovati za duhovne potrebe župnije. Po maši je sledilo skupno druženje za katerega so poskrbeli člani župnijske Karitas.

Zaključek veroučnega leta - 2019

P6020030

S sveto mašo smo se katehistinje, starši in veroučenci Bogu zahvalili za veroučno leto. Znanje, ki smo ga pridobili nam pomaga, da smo bolj vzljubili našega Odrešenika. Prosimo za pomoč, da bi mu ostali zvesti.