Naši »Jasličarji« v župniji Sv. Petra in Pavla na Ptuju nas vedno na prijeten način presenetijo ob praznikih z okrasitvijo. Tudi na zahvalno nedeljo so nam pripravili razne teme: zahvala gospodinjam za njihovo delo, zakoncem za zvestobo, sveto pismo za vero in zahvalo za pridelke, za cvetje in delček kulturne dediščine pa je dalo pridih zahvalne nedelje. Bog jim poplačaj za njihovo delo.

Mi župljani pa smo tudi zahvalni našim patrom za darovane maše in molitve. Zahvalni smo za vse dobre ljudi ki nas obkrožajo da je življenje lepše. Vse to je naša domovina ki je prav v tem času potrebna naše molitve, kajti ves svet na katerem živimo je Božji dar, kot je napisal pater v glasilu ptujskih župnij.

Mara Šenica