Božja beseda

Glasilo ptujskih župnij

zivljenje vstajenje logo

Večerna molitev in sveta maša preko interneta

Večerna molitev

V župnijski cerkvi vsak dan ob 20. uri pozvonimo z velikim zvonom. Vabimo vas, da se v družini zberete k večerni molitvi s prošnjo, da bi bili na priprošnjo sv. Roka obvarovani te hude epidemije in predvsem za vse obolele ter zdravstvene delavce, ki jih zdravijo. Patri v tem času molimo rožni venec – bodimo povezani tudi v molitvi.

Sveta maša in križev pot

Na fb Župnija Ptuj - sv. Ožbalt lahko vsak dan ob 17. uri spremljate sveto mašo ptujskih župnij. Ob petkih bo pobožnost križevega pota. Lepo vabljeni k sodelovanju.

Sicer ste lahko pri svetih mašah tudi vsak dan zjutraj ob 7. uri na Nova Tv 24 (maša papeža Frančiška); ob 12. uri na EXODUS in ob 19. uri na radiu Ognjišče. Ob nedeljah ima mariborski škof na RTV SLO drugi program ob 10. uri sv. mašo.

Birmanci in prvoobhajanci vpišite v liturgični zvezek sodelovanje pri maši in pri križevem potu.

Bodimo na priprošnjo sv. Roka zdravi in v božjem varstvu!

svetamasa internet 2020