Ni dogodkov

Starejši dogodki

ORATORIJ PTUJ 2014

oratorij2014

Od 18. do 22. avgusta 2014 poteka na Ptuju ORATORIJ za vse tri ptujske župnije z naslovom "Na tvojo besedo." Osrednji lik letošnjega oratorija je apostol Peter. Nekaj utrinkov si lahko pogledate na: https://plus.google.com/photos/105283997480225434247/albums ali na: https://www.facebook.com/OratorijPtuj?fref=ts

OBVESTILO STARŠEM

PONEDELJEK in ČETRTEK – normalni oratorijski dan. Zbiranje med 8. in 8.30 v proštij, zaključek ob 15.30 v proštiji (sv. Jurij).

TOREK – kopanje v toplicah (otroci naj imajo s seboj kopalke, brisačo, sončno kremo, pokrivalo za glavo, kosilo iz nahrbtnika). STARŠI OTROKE DVIGNETE OB 15.00 PRED VHODOM V TOPLICE!

SREDA – dan na Kidričevem – kosilo iz nahrbtnika! STARŠI OTROKE ZJUTRAJ PRIPELJETE K VEČNAMENSKI DVORANI KIDRIČEVO (Kajuhova ulica 10) (zbiranje otrok bo med 8.30 in 9.00)
POPOLDAN JIH DVIGNETE NA ŽELEZNIŠKI POSTAJI PTUJ OB 15.30 uri.

PETEK – normalni oratorijski dan v proštiji
ZAKLJUČNA MAŠA S STARŠI ob 16.00 V KLOŠTRU (SAMOSTAN SV. PETRA IN PAVLA) Starše naprošamo, da prinesete kaj sladkega za pogostitev po maši. Priboljške bodo animatorji sprejemali pred vhodom v cerkev oz. samostan.
* v torek bodo otroci dobili majice, ki jih naj imajo oblečene tudi v sredo in petek!
VSAK DAN V TEDNU NAJ IMAJO SEBOJ DEŽNI PLAŠČ ALI DEŽNIK!

Kontaktne št.: Marko (051 222 156), Lucija (041 623 561), Tomi (031 611 067)

Sponzorji in donatorji:

trgovina Tedi

Družina Pintarič

Družina Pongrac

Zahvaljujemo se še za pomoč v kuhinji:

Mirjam Petrovič

Branimira Danilovič