Ni dogodkov

Starejši dogodki

Romanje sodelavcev 2014

2014 10110037a

V soboto, 11. oktobra 2014, smo se z župnijskimi sodelavci podali na romanje po Slovenskih goricah. Najprej smo se odpravili k Sveti Ani v Slovenskih goricah, kjer smo imeli romarsko sveto mašo. Nato smo si ogledali zasebno zbirko starih kmečkih orodij na domačiji Medhans, ter se nato podali do cerkve Marije Snežne. Na turistični kmetiji Sirk smo se okrepčali in imeli degustacijo vin, nakar smo se odpravili skozi Sladki Vrh do broda na Muri in se za trenutek z brodom zapeljali v sosednjo Avstrijo. Ustavili smo se še pri vinskem vitezu oz. prijatelju našega p. Mirka Pihlerja g. Zlatku Kauranu, ki nam je pripravil odlično degustacijo vin. Dan smo zaključili v cerkvi sv. Jakoba v Jakobskem dolu, kjer smo zapeli litanije Matere Božje in se Bogu zahvalili za čudovit sončen dan. Hvala patru Mirku Pihlerju, ki je vse odlično načrtoval in vodil.