Ni dogodkov

Starejši dogodki

Sankanje na Pohorju - 2013

s3

V soboto in nedeljo, 9.-10. februarja 2013, so se ministranti in otroci iz pevskega zborčka odpravili na sankanje na Areh. Zaradi bolj mrzlega vremena in senženja se se otroci prej odpravili v Dominikov dom na topel čaj in večerjo. Preko kviza in kateheze so se srečali z bl. Antonom Martinom Slomškom in spoznavali njegovo pot svetosti. V kvizu so naši ministranti zasedli odlično 2. mesto. Čestitamo.

Srečali so se tudi z likom našega redovnega ustanovitelja sv. Frančiška Asiškega in iskali možnosti, kako lahko mi danes v domači družini in župniji »popravljamo Cerkev«. Pri maši so bili spodbujeni, da smo vsi poklicani kot sveti Peter, ki mu je Jezus dejal: »Odslej boš ljudi lovil!« Mi smo namreč lahko Jezusova roka, noga in obraz, če se odpremo njegovemu povabilu. Bilo je super!

{vsig}dogodki/sankanje2013{/vsig}